דלתות זכוכית

דלתות זכוכית הפכו פופולריות בשל יתרונותיהן הרבים , דלתות אלגנטיות המשפרות את האסתטיקה של חלל העבודה ומציעות גם יתרון פרקטי הכולל שיפור האור הטבעי .

היתרונות לדלתות זכוכית 

1. דלתות זכוכית במשרדים מאפשרות כניסת אור טבעי אשר הוכח כי משפר את מצב הרוח , על ידי כך דלתות הזכוכית יוצרות אווירה מזמינה יותר ועוזרת להפחית את התארוה המלאכותית בשעות היום .

2. דלתות זוכית מאפשרות לעובדים להרגיש מחוברים יותר בסביבתם מה שעוזר לתחושה של שיתוף פעולה , קיום אינטראקציה עם עמיתים בתחומים שונים .
דלתות אלו עוזרות בנוסף לייצר תחושה מרווחת ומבטל את האופציה לסביבה סגורה וקלסטרופובית .

3. דלתות זכוכית יכולות להפחית באופן משמעותי את העברת הרעש ולשפר את הפרטיות האקוסטית בחלל העבודה דבר החיוני בחללים פתוחים במקומות עבודה , דלתות אלו עוזרו לצמצם את הסחות הדעת ולשמור על מיקוד .

4. דלתות זכוכית הינן יציבות ועמידות אשר יכולות להחזיק מעמד לשנים רבות , דלתות אלו פחות רגישות לבלאי ,שריטות או שינויים בעיצוב , קלות יותר לתחזוקה וניקוי .

5. דלתות זכוכית מאפשרות התאמה למיתוג של חלל המשרד עם שלל אפשרויות עיצוב , מסגרות הדלתות יכולות להיות עשויות מחומר כגון אלומיניום המעניק מראה עכשווי .

6. דלתות זכוכית ניתנות לעיצוב המותאם לאנשים בעלי מוגבלויות דבר המבטיח מעבר חלק .
בנוסף דלתות זכוכית תורמות לבטיחות על ידי מתן ראות נקייה וברורה ומניעת תאונות אשר יכולות לקרות עם דלתות רגילות שאינן שקופות .

עם עמידות ותחזוקה נמוכה ומגוון עיצובים שונים דלתות זכוכית הן השקעה לתווך ארוך , השקעה מצויינת עבור משרדים המעדיפים ליצור אווירה נעימה ומודרנית לחלל העבודה . 
דלתות זכוכית
טואול - בניית אתרים